Polowanie na czarownice

Święta Inkwizycja była instytucją śledczo-sądowniczą Kościoła Katolickiego działającą od XIII do XIX wieku. Utworzono ją w celu wyszukiwania, nawracania i karania heretyków. Dopiero w 1816 roku zmieniono procedury min zakazano tortur i zniesiono anonimowość świadków…

Projekt ZONE , obecnie pilotażowy już niebawem zacznie obowiązywać w całym kraju. Czym jest ZONE ? Mówiąc kolokwialnie to wstęp do usankcjonowania polowań na czarownice, które niebawem rozpęta się w całym kraju. Rozpocznie się tropienie i eliminacja innowierców i heretyków, którzy nie wyznają nowej religii – EKOLOGII .
W Pszczynie polowanie na czarownice właściwie już się rozpoczęło: uruchomiono platformę kolaborancką, a Burmistrz spiskuje z EKO-inkwizytorami nowej religii. Dogmatem nowej religii jest całkowity zakaz spalania paliw stałych. Dlaczego ? Bo tak, dogmat to aksjomat, constans nie do dyskusji. EKO-inkwizycja chce aby w Pszczynie od 2025r nie wolno było spalać węgla w instalacjach CO i drzewa w kominkach.
EKOLOGIA, nowa religia, w której rolę diabła gra SMOG, a w grzech śmiertelny wciela się czyn spalania węgla i drewna.
Fanatyzm wyznawców tej nowej religii XXI wieku nie dopuszcza koegzystencji heretyków, którzy mają piece 5 generacji na węgiel z nowobogackimi, którzy ogrzewają domy systemami OZE. Ktoś powie, że tragedii nie ma bo EKO-inkwizycja toleruje piece na gaz ziemny i płynny, a nawet te na olej opałowy. Tak tragedii nie ma wszak na stosach spłoną tylko ci, którzy nie dokonają aktu apostazji.
Czarownice płoną już na stosach EKO-inkwizycji w Krakowie. Jeśli nie powstrzymacie EKO-terrorystów, jeśli pozwolicie na ukonstytuowanie się EKO-inkwizycji w budynku przy ulicy Rynek 1 to również w Pszczynie będą polować na czarownice i palić je na stosach.

2 myśli na temat “Polowanie na czarownice

  1. Czy grafika artykułu została zakupiona? W internecie nie można jej nigdzie znaleźć w wersji do wykupienia licencji.

    1. Gdybyś była etycznym adwokatem to dałbym Ci linki ale nie jesteś więc nie pomogę,a Twoje pytanie pozostanie retorycznym.

Dodaj komentarz