Gender, LGBT i takie tam

Rozróba w Białymstoku to efekt uboczny skrajności po obu stronach barykady. Gdyby komuś zależało aby takie marsze nie wlekły się ulicami polskich miast to należałoby pozamykać okna i nie wychodzić na ulicę gdy takie „pierwszomajowe” pochody zakłócają spokój miasta. Dlaczego ? Już tłumaczę.

Każdy pochód niesie transparenty do czytania. Jeśli nie ma widzów i kamer to jakby w kinie puszczono film przy pustej widowni, jakby grać koncert bez publiczności. Osoby z dewiacjami seksualnymi powinny zrozumieć, że swoje problemy muszą rozwiązywać w gabinecie lekarza, a nie na ulicy.

Widząc taki pochód odwracajcie się na pięcie i zmieńcie trasę. Zamknijcie okna gdy ci nieszczęśnicy idą Waszą ulicą w swym „pierwszomajowym” pochodzie łudząc się, że kłamstwa wypisane na transparentach uleczą ich chorobę. Zasłaniajcie oczy swoim dzieciom aby nie oglądały tej porażki ustawy o ochronie zdrowia psychicznego.

– Dz.U. 1994 nr 111 poz. 535 ustawa z zakresu prawa medycznego podpisana przez prezydenta Lecha Wałęsę w 1994r. 


Nie można tolerować żadnych kamieni, jajek, petard i wyzwisk rzucanych pod adresem chorych ludzi idących w tych „pierwszomajowych” pochodach równości/nierówności/nie wiadomo czego. Kamienie, jajka i wyzwiska tylko ich umacniają w obłędzie, a media prowokują do pokazywania tych burd. Bo czy w TVN pokażą pochód LGBT idący pustymi ulicami ? Kto to będzie oglądał i po co jak nic się nie dzieje.

P.S.

25.08.2019r
Słowo ciałem się stało …
1 uczestnik marszu równości w Zabrzu …

Dodaj komentarz